O mnie

Cześć, nazywam się Jakub Godawa i uwielbiam pisać. Mój debiut to Pin i zielony. Przetłumaczyłem dwie książki: Z Tadż do Wradż i Hitopadesię. Promuję pisanie introspektywne.

Pochodzę z Poznania, półtora roku spędziłem w Indiach, trzy lata w Hiszpanii i rok w Berlinie. Obecnie mieszkam w Warszawie i bardzo mi się tu podoba.

Studiuję psychologię na Uniwersytecie SWPS. Na swoim kanale YouTube umieściłem między innymi wywiady, które miałem przyjemność przeprowadzić oraz kurs pisania introspektywnego. Lubię dzielić się introspekcją i zachęcać innych do częściowego samopoznania poprzez pisanie.

Mam wiele zainteresowań, które łączę ze sobą w pracy z ludźmi. Jestem certyfikowanym konsultantem Ajurwedy (Jiva Ayurveda). Masażu ajurwedyjskiego uczyłem się w Szczecinie u Garimy Kjajanchi. Praktykę Reiki zdobywałem przez rok czasu u Jordiego Maserasa w Barcelonie. Akupresury uczyłem się u Shyama Lal Dahreja w Wrindawan, a masażu relaksacyjnego u Vickiego Prajapati w Riszikesz, Indie. Coachingu zespołowego, grupowego i indywidualnego uczyłem się u Michała Blocha i Rafała Szewczaka w Pracowni Novo, również jako asystent. Od ponad półtora roku asystuję na grupach terapeutycznych seksuolog Beacie Wąsowicz.

Doświadczenie zdobyte poprzez masaż wykorzystuję również w technikach pisania introspektywnego. Zapraszam do lektury tej strony, do dialogu i do współpracy.

Moją filozofią życia jest bhakti-joga. Jestem uczniem Śri Satjanarajana Dasy i to jemu dedykuję moją misję oraz tę stronę. Oby przyniosła pożytek każdemu, kto na niej wyląduje.