O mnie

Cześć, nazywam się Jakub Godawa i uwielbiam pisać. Mój debiut to Pin i zielony. Przetłumaczyłem dwie książki: Z Tadż do Wradż i Hitopadesię. Promuję pisanie introspektywne. Moja ostatnia książka to Dzień, którego nie było, dostępna także w języku angielskim pt. The Day That Never Happened.

Pochodzę z Poznania, półtora roku spędziłem w Indiach, trzy lata w Hiszpanii i rok w Berlinie. Obecnie mieszkam w Warszawie.

Studiuję psychologię na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej i kształcę się na psychoterapeutę w Fundacji Studium Psychologii Procesu.

Ukończyłem Politechnikę Poznańską i od ponad piętnastu lat pracuję jako programista, a także uczę programowania.

Wraz z przyjacielem współprowadziłem podkast Co siedzi w facetach?. Tutaj jeden z odcinków:

Mam wiele zainteresowań, które łączę ze sobą w pracy z ludźmi. Jestem certyfikowanym konsultantem Ajurwedy (Jiva Ayurveda). Masażu ajurwedyjskiego uczyłem się w Szczecinie u Garimy Kjajanchi. Praktykę Reiki zdobywałem przez rok czasu u Jordiego Maserasa w Barcelonie. Akupresury uczyłem się u Shyama Lal Dahreja w Wrindawan, a masażu relaksacyjnego u Vickiego Prajapati w Riszikesz, Indie. Coachingu zespołowego, grupowego i indywidualnego uczyłem się u Michała Blocha i Rafała Szewczaka w Pracowni Novo, również jako asystent. Przez dwa lata asystowałem na grupach terapeutycznych seksuolog Beacie Wąsowicz.

Doświadczenie zdobyte poprzez masaż wykorzystuję również w technikach pisania introspektywnego. Zapraszam do lektury tej strony, do dialogu i do współpracy.

Moją filozofią życia jest bhakti-joga. Jestem uczniem Śri Satjanarajana Dasy i to jemu dedykuję moją misję oraz tę stronę. Oby przyniosła pożytek każdemu, kto na niej wyląduje.