Kurs pisania o emocjach

Cześć, mam na imię Jakub i od dziesięciu lat zajmuję się pisaniem. Z zawodu jestem programistą i lubię to robić, ale pisanie jest moją prawdziwą pasją. Tutaj zapraszam Cię na kurs pisania o emocjach, który jest połączeniem obu moich zamiłowań.

Introspekcja (z łac. introspectio, wglądanie do wnętrza) – obserwacja oraz analiza własnych subiektywnych stanów psychicznych, myśli i przemyśleń.

Wikipedia

Za pomocą tego kursu chcę Ci pokazać, jak pisać o własnych emocjach, by było to dla Ciebie korzystne. Gdy jesteśmy czymś poruszeni, to trudnojest nam coś przemyśleć. W takich chwilach jednym z pomocnych narzędzi jest pisanie introspektywne. Brzmi dziwnie? Spokojnie, to nie gryzie.

Na tym kursie poznasz między innymi:

  • nazwy emocji i sposoby na ich rozpoznawanie w sobie;
  • dziesięć technik pisania o emocjach;
  • informacje psychologiczne dotyczące introspekcji;
  • podejście do samowglądu jednej z filozofii Dalekiego Wschodu.

Kurs zawiera materiały tekstowe oraz filmy, które posłużą Ci, aby podczas pisania o emocjach ani się nie pogubić, ani nie zanudzić.

W menu znajdziesz bezpośrednie linki do materiałów introspektywnych, ale zachęcam, aby odkrywać je w miarę postępowania kursu. Dowiesz się wtedy po kolei, czy ten kurs jest dla Ciebie i czy korzyści z niego płynące warte są Twojego czasu.

Zacznijmy więc od tego:
Kiedy pisać o emocjach? >>>